В Ню Йорк ще е търгът за мача Пулев-Кличко

05 юни 2014, 13:21 часа • 37854 | прочитания

В Ню Йорк, на 17 юни ще е търгът за боксовия мач Владимир Кличко - Кубрат Пулев. Битката, която засега ще бъде през септември в Хамбург ще бъдат заложени всичките титли на украинеца.

Още: "Досега беше Станка Златева, от днес е Станка Черна за спорта"

Още: Войната продължава: БФБорба скочи на Гриша Ганчев и ЦСКА

В Ню Йорк мениджърските щабове на боксьорите ще предложат сума, която са готови да платят за организирането на мача. Парите отиват за хонорари на Кличко и Пулев. Милионите ще се разпрeделят в съотношение 80 на 20 в полза на Кличко. Очаква се търгът да бъде спечелен с наддаване между 4 и 6 млн. долара. Засега сигурни участници са компаниите "Зауерланд Ивентс" и "К-2 Промоушънс". Има възможност в пазарлъка да се включи и някой от американските промоутъри.

 

 

Още: "Пич, успокой се. Не бъди толкова чувствителен": Хамилтън не цепи басма на шефа на Ферари

Още: "Златното момиче" на България, което покори света, но се отказа от художествената гимнастика заради конфликт с Нешка Робева

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес