Дженифър Лорънс: Постоянно падам, не беше нарочно

04 март 2014, 12:26 часа 0 коментара

Така се уплаших и се надявах никой да не е заснел момента, защото смятам, че това мое падане ще започне да прилича на трик, след като миналата година пак паднах. Това каза актрисата Дженифър Лорънс за падането си на червения килим.

Още: Зоуи Кравиц съсипала дома на Тейлър Суифт заради змия (ВИДЕО)

Още: Феновете в шок: Любим български дует се разпадна (ВИДЕО)

На въпроса дали според нея падането е добра поличба и тя и този път ще спечели Оскар, актрисата отговори, че не й се вярва, тъй като тя постоянно си пада.

"Дори не знам как стана, беше толкова бързо. Просто имаше конус пред колата ми и аз се спънах в него", разказа Дженифър.

Тя дори призна, че в навечерието на церемонията е тествала ходенето на високи обувки, облечена с роклята за церемонията. "Тази година упражнявах качването по стълби, а се спънах в конус. Очевидно не съм в безопасност", допълни през смях звездата.

Още: Сърце, пълно с любов: Бесте Сабри е сгодена (СНИМКИ)

Още: "Колко ми даваш?" неочаквано сменя водещата (СНИМКА)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виктория Пенева
Виктория Пенева Отговорен редактор
Новините днес