Лео Ди Каприо: Мечтая да живея във времена без мобилни телефони

22 май 2019, 17:10 часа

Холивудската звезда Лео ди Каприо мечтае да живее във времена, когато мобилните телефони не са съществували.

Още: Кардинална промяна: Мартин от "Ергенът" издаде заради кого ще я направи

Още: Да давам глас на тези, които нямат: Ето какъв би бил Орлин Горанов, ако не беше певец (СНИМКА)

„Предпочитам което и да е време, когато не е имало мобилни телефони“, заяви той, отговаряйки на въпрос в коя епоха би искал да живее.

Ди Каприо е в една от главните роли в новия филм на Куентин Тарантино „Имало едно време…в Холивуд“. Лентата разказва за събитията, случили се при залеза на „златния век“ в Холивуд през 1969 г.

Във филма героят на Ди Каприо Рик Далтън не преживява добри времена: рядко му предлагат добри роли в Холивуд, той започва да се съмнява в способностите си. „Но той е дяволски добър актьор“, застъпва се артистът в защита на своя персонаж.

Още: Заражда се нов скандал с Диона: Оплака се от обиди на непълнолетен рапър

Още: Звезда от "Приятели" с амбиция да играе в пиеса на Бродуей

Брад Пит, изпълняващ ролята на дубльор и приятел на Далтън, призна, че за него е било голямо удоволствие да работи с Ди Каприо.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Милена Славкова
Милена Славкова Отговорен редактор
Новините днес