Тити Папазов "отличен" със Златен скункс

07 март 2014, 14:05 часа

Най-новият притежател на Златния скункс на „Господари на ефира” е вече бившият селекционер на мъжкия национален отбор по баскетбол, Тити Папазов.

Още: "Няма да се жениш за дъщеря ми!": Щерката на Ози Озбърн се сгоди пред очите му (ВИДЕО)

Още: Иван и Андрей засипват с чували с пари участниците в ново риалити (ВИДЕО)

Репортерът на шоуто Боби Ваклинов му връчи почетната статуетка във връзка с поредицата скандални ситуации около него и най-вече за невъздържаното му поведение по време и след мача „Левски” – „Рилски спортист”. 

Неговите действия на въпросната среща, получиха широк негативен отзвук сред баскетболната общественост, което принуди Тити Папазов да подаде оставката си като селекционер на националния отбор.

Всъщност това не е първи „Златен скункс” за него – през 2006-та, той отново бе удостоен с „миризливата статуетка”, но поводът тогава бе освобождаването му като треньор на „Лукойл академик”.

Още: Мигли "фламбе": Как Марина от Hell's Kitchen се подпали (ВИДЕО)

Още: Мистериозно изчезване след сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес: Липсва една от булчинските рокли

Цялата „церемония” по връчването на „Златния скункс” и как го прие най-новият му притежател, ще разберете в понеделник в „Господари на ефира”.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес