Мъж се опита да убие баща си

29 август 2013, 14:45 часа • 5880 | прочитания

36-годишен мъж е задържан за опит за убийство в Димитровград, съобщиха от пресцентъра на МВР. Вчера в 4 часа, от спешния център в Димитровград е подаден сигнал за мъж с прободни рани в областта на корема и гърба.

Още: Катастрофа: мъж е пострадал тежко

Още: Жандармерията търси Шуменския леопард жив. Забраниха достъпа до Природен парк "Шуменско плато"

Незабавно на място е изпратена оперативна група. След оглед и установяване на самоличността на пострадалия - 56-годишен кърджалиец, започнало разследване по случая. Изяснено е, че мъжът дошъл в село Скобелево ден по-рано на гости на 36-годишния си син А.Н. Вечерта двамата се скарали, а през нощта синът влязъл в стаята на спящия си баща и му нанесъл прободни рани с кухненски нож.

След задържането му, в присъствието на защитника си, той направил пълни самопризнания.

Ножът и дрехите му са иззети. А.Н. е задържан за 72 часа с постановление на Окръжна прокуратура - Хасково. Пострадалият е настанен в болница в Димитровград с опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.

Още: На Летище "Васил Левски" 300 пътници са били блокирани в "ръкава" към терминала

Още: Почина професор и дългогодишен преподавател от Софийски университет

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес