Фенове си спретнаха "Мараканасо" на "Маракана"

29 юни 2014, 10:13 часа 6331 прочитания

Поне двама футболни фенове са пострадили леко при сблъсъци по време на осминафиналния мач между Колумбия и Уругвай в Рио де Жанейро снощи, съобщава местната преса.

Още: Пълна ТВ програма на Световното клубно първенство по футбол 2025 - на ход са 1/4-финалите | отбори | мачове | дати | часове

Още: Синът на Рим, чието сбогуване с футбола потопи в сълзи Вечния град

Привърженици на домакина Бразилия и на един от големите континентални съперници - Уругвай, са влезли в конфронтация на трибуните на "Маракана". Те се замеряли с кутийки от бира, а в мелето си разменили удари и ритници.

След намесата на полицията ситуацията е овладяна. Няколкостотин привърженици са изведени принудително от стадиона заради участието си в инцидента.

Още: Барселона сложи цена на една от перлите си от "Ла Масия" - клубове от Острова и Испания с интерес

Още: Скръбна вест: Почина легендарен вратар, изтормозил Стоичков, Костадинов и компания

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес