Инцидентът в Ню Йорк не е атентат

18 май 2017, 20:45 часа 2454 прочитания

Един човека загина при днешното произшествие в Ню Йорк на знаковия Таймс скуеър, което не е терористичен акт според предварителното заключение на местните власти.

Още: На коя европейска страна е бил столица Рио де Жанейро?

Още: Доналд Тръмп може да помилва Пъф Деди: Шансовете са 50 на 50 (ВИДЕО)

Ранените са 12 души, а един е загинал, обяви пожарната служба на страницата си в Туитър. Преди това се съобщаваше за 10 ранени.

По-рано бе съобщено, че кола се е врязала в пешеходци на тротоара на площада.

По информация на местен телевизионен канал водачът на автомобила, тъмночервена „Хонда“ седан, е бил изкаран от колата. Операторите на телевизията са заснели задържането от полицията на мъж с тъмна тениска.

Още: "Имам повече власт": Тръмп шикалкави за оръжието за Украйна и си призна как не прави нищо с Путин (ВИДЕО)

Още: "Започва Златния век": Тръмп се хвали със законопроекта си за данъчни съкращения

Колата, причинила инцидента се е забила в стълб на ъгъла на „45-та“ и „Бродуей“.

На местопроизшествието пристигнаха линейки и полицейски коли. Очевидци пуснаха в Туитър снимки от инцидента. На една от тях се вижда, че колата се е обърнала на едната си страна, а предницата й дими, предаде БГНЕС.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Любомирова
Десислава Любомирова Отговорен редактор
Новините днес