Част от протестиращите срещу Сираков получиха забрана за посещение на мачове (ВИДЕО)

27 юни 2024, 12:03 часа • 3232 | прочитания

Част от феновете на Левски, които организираха протест срещу мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков получиха забрана за посещение на мачове за срок от една година. Това разкри председателят на Сдружение „Левски на левскарите“ Димитър Костадинов. Освен това всеки един от привържениците ще трябва да плати и глоба в размер на 1000 лева.

Още: Вили Вуцов заплаши БФС: Този път ще има съд до дупка! (ВИДЕО)

Още: "Предприе рисковани действия": Джипът на Наско Сираков с опасно изпреварване на пътя (ВИДЕО)

Протестът срещу Сираков

Както е известно, на 12 май, преди мача на Левски с Черно море на стадион „Георги Аспарухов“ група фенове на „сините“ излезе на терена и застана пред вратата намираща се пред сектор „Б“. Те носеха транспарант с надпис: „Сираков – вън“. Заради тяхното излизане на терена мачът бе забавен с около 15-ина минути.

Очаква се още 11 души да бъдат санкционирани

Вчера трима фенове на Левски, начело с Димитър Костадинов, са били привикани в Пето районно управление в София, където са им връчени наказателни постановления и забраните за посещение на мачове. За момента са санкционирани само те, но се очаква в следващите дни и останалите 11 души, които протестираха срещу Сираков да бъдат наказани.

Още: Левски изкарал десетки милиони от доведени от Мъри

Още: Рокадите на "Колежа" започнаха! Основна фигура зад успехите на Ботев Пловдив напусна

По-рано днес стана ясно, че Станислав Генчев е блокирал изходящ трансфер на Левски.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес