Черно море среща израелци в Лигата на конференциите, ЦСКА 1948 – черногорци или косовари

19 юни 2024, 15:44 часа • 1194 | прочитания

Вицешампионът на България Черно море научи днес съперника си във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Варненци ще се изправят срещу Апоел Беер Шева, където играе българският национал Йоан Стоянов. През миналия сезон израелците играха в същия турнир срещу Левски.

Още: Вили Вуцов заплаши БФС: Този път ще има съд до дупка! (ВИДЕО)

Още: "Предприе рисковани действия": Джипът на Наско Сираков с опасно изпреварване на пътя (ВИДЕО)

Черно море среща Апоел Беер Шева

Черно море

Първият двубоя между Черно море и Апоел от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите ще се състои на 25 юли. Срещата ще се играе на стадион „Хювефарма Арена“ в Разград, където „моряците“ ще домакинстват по време на участието си в евротурнирите. Реваншът в Израел пък е предвиден за 1 август.

ЦСКА 1948 изтегли приемлив жребий

Още: Левски изкарал десетки милиони от доведени от Мъри

Още: Рокадите на "Колежа" започнаха! Основна фигура зад успехите на Ботев Пловдив напусна

ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 също ще играе във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Тимът от Бистрица ще срещне победителя от двойката Малишева (Косово)Будучност Подгорица (Черна гора). Първият мач е на 25 юли и ще се играе на Националния стадион „Васил Левски“ в София, а реваншът е седмица по-късно – на 1 август.

По-рано днес стана ясно, че Ботев Пловдив ще срещне гръцки гранд, ако отстрани Марибор.

Още: Сензацията в Първа лига отмъква без пари ас на Черно море

Още: Напрежение в „червено“: Българите в ЦСКА се цупят на Томаш

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес