"Левски" и Лудогорец не се победиха, интригата за първото място се заплита

4443

"Левски" направи 1:1 с Лудогорец в дербито от 12-ия кръг на "А" група.

Големият печеливш от този резултат е Литекс, който по-рано през деня победи Монтана с 2:0. "Левски" и "оранжевите" имат по 22 точки на върха в класирането, само на една зад тях е Лудогорец.

Георги Костадинов тренира пълноценно за срещата с "Лудогорец"

Отборът на Левски проведе предпоследна тренировка преди домакинството на Лудогорец тази неделя. "Сините" излязоха на официалния терен н...

Домакините поведоха в резултата в 39-ата минута с куриозен гол на Живко Миланов Шампионите изравниха с попадение на Клаудиу Кешеру от пряк свободен удар в 59-ата минута.

Лудогорец можеше да се добере и до успеха ако не беше пропускът на сезона, сътворен от Вандерсон. Бразилецът беше изведен зад защитата на "Левски", преодоля вратаря Йоргачевич и стреля, но не уцели опразнената врата.