Стефан Шарлопов: Аз съм категоричен, че няма унищожен фиорд

26 юли 2017, 09:06 часа 7605 прочитания 0 коментара

"Аз съм категоричен, че няма унищожен фиорд. Къде виждате фиордите? Имало е каменни късове, а не фиорди. Аз пазя частния си имот и по всички правила ще продължа да го правя."

Още: "Следя те от 6 месеца, знам ти и майчиното мляко": Заместник-кмет на Варна твърди, че е заплашван от шефа на КПК

Още: От МВР обявиха кой е загиналият служител на "Гранична полиция" при потопа в "Елените"

Това заяви бизнесменът Стефан Шарлопов пред bTV във връзка с укрепването на брега при месността Буджака в защитена зона Колокита в Созопол, където се намира почивният комплекс "Созополис".

На въпрос дали е направил частен плаж Шарлопов отовори:

„Плажуващите не ги виждам само. Какво лошо има това да сложа пет чадъра да стане още по-красиво. Ако е плаж ще ми го дадат на концесия, това е не плаж.“

Още: Директорът на пожарната: Няма нови сигнали за бедстващи, утре започва разчистване и отводняване

Още: Трима са вече загиналите в "Елените", един от тях е служител на "Гранична полиция"

"Съставът на скалата тук е различен това е вулканична маса, която скалите не са хомогенни. Нали затова съм пробутал тези камъни по-навътре, защото нищо не може да спре морето. Този залив не е образуван от Стефан Шарлопов, а от Нептун", допълни още той.

Според Шарлопов досъдебното производство е отделна тема:" нека прокуратурата да си върши работата с техните експерти."

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес