100-метрова колона дим в Крим, Кримският мост е затворен (СНИМКИ и ВИДЕО)

04 юли 2024, 16:05 часа 1369 прочитания 0 коментара

Голяма колона дим - с над 100 метра височина - се издигна след експлозия на нос Фиолент на окупирания полуостров Крим. Заради това Кримският мост беше затворен за движение.

Още: Зеленски обяви какво е говорено с Европа преди срещата Тръмп - Путин (ВИДЕО)

Още: Украйна и Европа с контрапредложение на плана на Путин

В някои военни поделения в Севастопол бяха задействани аларми. Именно там е имало мощен взрив.

Още: Най-новият влекач на руския флот внезапно потъна (СНИМКИ, ВИДЕО)

Още: Путин плаче зад завесата: Катастрофален политически удар за Русия

Още: Украински дронове атакуваха руската система за космическо разузнаване "Звезда"

Какво се е случило?

Димът е в района на разполагане на руското подразделение за радиоелектронна борба, съобщават местни жители, цитирани от Телеграм канала "Кримски вятър".

Има информация, че взривът е свързан с унищожаване на боеприпаси край село Флотско.

Още: Логистичният център на Руския черноморски флот е претърпял щети след поредна ракетна атака (ВИДЕО)

Още: Руски милионер получи инфаркт докато управляваше хеликоптера си, машината се приземи на вулкан в Камчатка (СНИМКИ)

Още: Бум: Дрон взриви посветен на Китай терминал в руската зона, където се правят дроновете "Шахед" (ВИДЕА)

Към 16 ч. българско време продължава да звучи алармата за тревога във Военноморското училище "Нахимов" в Севастопол.

В северната част на район Красногвардейски руските сили за противовъздушна отбрана стрелят в небето, съобщават още местни жители.

Още: "Ударихме склад за боеприпаси в Крим": Украинските ВВС се хвалят (ВИДЕО)

Още: Мощни взривове в Керч: Какво се случва с Кримския мост? (ВИДЕО и СНИМКИ)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Радев
Димитър Радев Отговорен редактор
Новините днес