В Охрид са взети всички необходими мерки за безопасното и безпрепятствено придвижване на правителствените делегации, водени от премиерите на Северна Македония и Унгария, пишат от македонската медия "Бизнес вести".
Още: Нова система за награди за украинските военни като във видеоигрите, за да убиват повече руснаци
Още: Русия коментира споразумението между САЩ и Украйна за редките минерали
Припомняме, че вчера унгарският министър-председател Виктор Орбан пристигна в Охрид заедно с голяма делегация, включваща 10 министри. За днес е предвидена среща с македонския премиер Християн Мицкоски.
Дронове, хеликоптери и полиция
Прави впечатление, че е засилена полицейската охрана по улиците в и извън града, която се облита с хеликоптери и дронове.
Временно ще бъдат затворени за движение булевардите", улиците "Абас Емин" и "Кирил и Методий", както и областният път Охрид - Св. Наум. Мерки за безопасност на движението ще бъдат взети и в района на Пещани и Любанища.
Още: Путин мисли да върне Сталинград (ВИДЕО)
СВР - Охрид апелира гражданите да спазват указанията на полицейските служители, които ще извършват физическо регулиране на движението по посочените пътища. ОЩЕ: Орбан пристигна на двудневно посещение в Северна Македония
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Има сделка: САЩ и Украйна подписаха споразумението за ключовите минерали (ВИДЕО)
Още: Русия с масирана атака срещу Одеса, взривове отекват в града (ВИДЕО)