Руските пилоти завършиха току-що отминалата седмица със завиден резултат, какъвто друга армия едва ли е постигала - 14 бомби изпуснати над собствената територия в рамките на 2 седмици или по 1 бомба на ден. Последователни в усилията си и непропускащи възможност - такива ще влязат в историята военните пилоти на "втората армия в света".
Още: Крим, Таганрог, Татарстан: Украинските дронове нанесоха удари (ВИДЕО)
Още: Със заповед на Путин: Службите ще контролират руските учени, контактуващи с чужденци
За последните 2 бомби, с които те постигнаха този забележителен резултат, стана известно вчера, 31 март. Телеграм каналът ASTRA, позовавайки се на източници, съобщи за две авиобомби ФАБ-500 (неуправляеми фугасни боеприпаси) - в близост до чифлика Нина, Белгородска област, както и на 2 км от село Крюково. За последствията от тяхното падане не се съобщава, можем само да се надяваме, че по щастлива случайност отново се е разминало без човешки жертви.
Преди това руските пилоти равномерно осеяха с бомби ФАБ-500 и ФАБ-250 Грайворонски район, Борисовски, Валуйски район и др. части на Белгородска област - както се казва достигнаха до всяко кътче.
Още: Украйна с мощна атака срещу Русия, в редица области е обявена тревога (ВИДЕО)
Още: НА ЖИВО: Кризата в Украйна, 25.06.25 - Зеленски с прогноза кога Русия може да атакува НАТО
Още: Валят руски бомби като дъжд: В руската Белгородска област не е новина
Още: Повдигат обвинения срещу испанския правосъден министър