Селекционерът на Гърция Фернандо Сантош бе огорчен след загубата на отбора си от Колумбия. В мач от група „С“ на Световното първенство Гърция загуби от Колумбия с 0:3.
Още: Най-възрастният голмайстор, който наказваше световните грандове от пейката на Мондиал 1990
След двубоя селекционерът на Гърция Фернандо Сантош коментира пред A Bola, че когато си загубил с толкова тежък резултат не трябва да определяш резултата като несправедлив.
Според Сантош всеки, който определя резултата като такъв, отказва да приеме реалностите. Специалистът заяви, че футболистите му са играли добре след почивката, но в края на двубоя са допуснали трети гол.
Фернандо Сантош добави, че е видял доста положителни моменти в играта на тима, но и други, в които е липсвала концентраци у футболистите му. Селекционерът на Гърция заяви, че ще направи всичко възможно за да вдигне футболистите си за предстоящия мач с Япония.
Още: Арсенал договори мечтания нападател, „топчиите“ атакуват титлата във Висшата лига с голова машина