Мадридското дерби завърши без победител (ВИДЕО)

909
Снимка: Gulliver/GettyImages

Отборите на Реал Мадрид и Атлетико Мадрид не се победиха на стадион "Сантяго Бернабеу" и завършиха при резултат 1:1 в най-интересния мач от кръга в испанската Примера Дивисион.

Двата тима създадоха истинско шоу и през двете полувремена. През първите 45' и двата тима имаха добри възможности, но Кейлор Навас и Ян Облак показаха страхотни рефлекси и опазиха вратите си сухи.

Тайни агенти са следили Лео Меси

Аржентинската разузнавателна агенция (AFI) е следила нападателя на националния отбор и Барселона Лионел Меси след публикуването на доку...

Втората част започна по-добре за "белия балет", който поведе чрез малко очакван голмайстор - Пепе. Португалецът се позиционира добре в наказателното поле при центриране от пряк свободен удар на Тони Кроос и откри с хубав удар по диагонала. Малко по-късно пък централният бранител бе заменен, след като получи неволен удар в ребрата именно от немския халф.

И когато не се виждаше как Атлетико ще се върне в срещата, едно пропукване в "бялата" защита доведе до изравнително попадение. Антоан Гризман бе изведен в наказателното поле на противника и с хубав удар с левия крак не остави шансове на Навас - 1:1, като това бе и последната интересна ситуация в срещата.

Какво предстои за двата отбора и видео от мача - вижте в Sportlive.bg!