Шоу на Лео Меси и Луис Суарес при разгром на Интер Маями (ВИДЕО)

2982

Интер Маями разгроми Орландо Сити с 5:0 в двубой от третия кръг на Мейджър Лийг Сокър. Звездното дуо Лионел Меси и Луис Суарес напомниха за своята класа с по две попадения. Уругвайският нападател направи и две асистенции. Така "чаплите" събраха седем точки и оглавиха временното класиране в Източната конференция.

Суарес блести за Интер Маями, откри голова си сметка в МЛС

Суарес вкара първия си гол в МЛС, за да открие резултата още в четвъртата минута. Малко по-късно бившият топреализатор на Барселона и Ливърпул удвои аванса на тима си. И при двете ситуации той се възползва от подавания на Джулиан Гресел. До края на полувремето Луис Суарес асистира на Тейлър за 3:0.

ОЩЕ: Българин и Лео Меси се снимаха в обща реклама (ВИДЕО)

Дните до Евро

Лео Меси не остана по-назад от Суарес

След почивката дойде ред и на Лео Меси да попадне под светлината на прожекторите. 8-кратният носител на "Златната топка" покачи аванса в 57-ата минута. В 62-рата Суарес комбинира с аржентинеца, който оформи крайното 5:0. Следващият мач на звездният Интер Маями е на 8-и март (петък), като той ще бъде срещу тима на Нешвил от 1/8-финалите на турнира за Шампионската купа на КОНКАКАФ.

В НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА: Отборът на Роналдо писа отличен 6 на тима на Меси, меле и шедьовър в дербито (ВИДЕО)