Биатлонистите ни в Пьонгчанг претърпяха разочарование

820 1
photo of Биатлонистите ни в Пьонгчанг претърпяха разочарование
Разочарования за биатлонистите ни в Пьонгчанг.

В преследването на 12.5 километра от състезанията по биатлон на Зимните олимпийски игри с най-предно класиране от българите бе Красимир Анев, финиширал 45-и – на 5:06.2 мин. от победителя. Веднага след него се нареди и Владимир Илиев (46) с изоставане от 5:17.0 мин., а на Антон Синапов финишира на 60-о място с 7:57.4 мин зад Французина Мартен Фуркад, който грабна златния медал.

Павел Ангелов се класира на 37-мо място в Пьонгчанг

Павел Ангелов завърши на 37-мо място в надпреварата на сингъл мъже шейни на Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг. Ангелов остана на пре...

Подробности от представянето на нашите биатлонисти и победителя четете в Sportlive.bg.