Бившият пилот от Формула 1 Ралф Шумахер разкри, че има връзка с друг мъж. Братът на легендарния Михаел Шумахер стори това с публикация в Instagram. На нея Ралф се е прегърнал с неизвестен мъж и двамата гледат залязващото слънце. Ето какво пише Ралф към кадъра:
Още: Признание: Българка с важен пост в националния отбор по художествена гимнастика в Италия
Още: Атлетка заплашва, че ще бойкотира Световното първенство заради проблем от Игрите в Париж
"Най-красивото нещо на света е да имаш точния партньор до себе си, с когото можеш да споделиш всичко". Шумахер бе женен за Кора Бринкман от 2001 до 2015 година, като двамата имат син Дейвид на 22 години, който също е автомобилен състезател. Именно Дейвид бе един от първите, които коментираха публикацията на баща си. "Много се радвам, че най-накрая си намерил човек, с когото се чувстваш добре и комфортно. Няма значение дали е мъж или жена, поздравления и ти желая всичко най-хубаво", написа като коментар Дейвид.
Още: 5 световни рекорда на Карлос Насар отиват в историята
Още: Изненада: Тайсън Фюри намекна за завръщане на ринга (ВИДЕО)
Кой е Ралф Шумахер
Снимка: Getty Images
Още: Прекрасно! Сребро и бронз за България от Световна купа по спортна гимнастика
Още: Антъни Иванов: Искам да покажа какво изпусна България (ВИДЕО)
Ралф Шумахер се състезава във Формула 1 от 1997 до 2007 година за Джордан, Уилямс и Тойота. Той записа шест победи, 27 подиума и шест полпозишъна. Най-силният сезон на малкия брат на Михаел Шумахер бе през 2001 г., когато постигна три победи и завърши на четвърто място в класирането при пилотите, припомня БГНЕС.
Още: Рики Мартин призна: Баща ми ме накара да разкрия, че съм гей
Още: Шоуто на "Уембли" започна: Даниел Дюбоа налетя на Усик, охраната ги разтърва (ВИДЕО)
Още: Легенда на Формула 1 разкри кой може да "надхитри" Верстапен за световната титла