Да не почваме тази тема с Държавна сигурност, защото ще отидем много надълбоко. Това каза съпредседателят на ПП-ДБ Атанас Атанасов пред медиите в парламента.
Още: Ще падне ли правителството: Петият вот на недоверие влиза в парламента
Още: Асен Василев: Делото срещу Коцев е политическо преследване, съдът действа като прокуратура
Думите му бяха във връзка с предлаганата мярка „бонус-донос“, която лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов свърза с Държавна сигурност и думите му, че бе доноси тя не може да съществува. ОЩЕ: Борисов се разсърди на Асен Василев, че не го е предупредил за мярката "донос-бонус" (ВИДЕО)
20% ДДС за ресторантьорите
„Проектът за бюджет трябва да бъде гледан в цялост. Това са някакви парчета, които се обсъждат и може би спекулативно. Трябва да се видят приходите откъде и колко разходи трябва да направим.“, смята Атанасов по повод предложението на финансовия министър за връщане на старата ставка за ресторантьорите. ОЩЕ: Промените на Асен Василев за данъците: Трудови договори, ваучери, ДДС, корпорации, данъчни облаги
Още: Мигрират ли кадри на ГЕРБ в “ДПС-Ново начало“
Още: Ивайло Мирчев: Истинският премиер е Делян Пеевски
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Вятърът на “Промяната“ я оскъпи двойно: Борисов за АМ “Европа“