Бимбалов: За крепостните гласоподаватели на ГЕРБ това може да са първите избори по лотарийна система

27 септември 2021, 11:34 часа • 4334 | прочитания

"Негово Бивше Премиерство каза, че ще съобщи името на своя кандидат-президент в последния момент. Браво на Бойко! Само така!

Още: Борислав Гуцанов се обяви против повишаването на пенсионната възраст

Още: Кирил Петков за ареста в Пловдив: Управлявал е при Главчев и Желязков, не могат да ни го препишат

Даже предлагам да каже кой ще му е кандидат съвсем накрая - след самите избори", пише иронично PR експертът Радослав Бимбалов във Фейсбук.

"Вярващите в Баце избиратели и без това знаят да нямат друго име освен неговото. Нека си гласуват там, на спокойствие. А след изборите, според резултата, той може спокойно да посочи за кого са гласували хората. Според зависи - я Дани Кирилов, я Цвета Караянчева. Все тая.

За крепостните гласоподаватели на ГЕРБ това може да са първите избори по лотарийна система. И без това им липсва оная лотария на Черепа. Като я спряха и всичко тръгна надолу."

Още: Ставащото в пловдивската митница е за отвличане на вниманието: Николай Денков за скандала на седмицата

Още: Лицата, подаващи сигнали за корупция: Парламентът с ключови промени, за да спаси 650 млн. евро

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес