Борисов събра бъдещия кабинет в централата на ГЕРБ

03 май 2017, 12:20 часа • 3116 | прочитания

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов събра около 11 ч днес в централата на партията бъдещите министри в третия си кабинет. 

Още: ГЕРБ призова ПП-ДБ да издигнат Васил Терзиев за президент щом са убедени, че е успешен кмет (ВИДЕО)

Още: Кирил Петков: Дуото Пеевски Борисов прави схема на Терзиев (ВИДЕО)

В централата на ГЕРБ пристигнаха и лидерите на Обединените патриоти - Валери Симеонов, Красимир Каракачанов и Волен Сидеров. "Поканиха ни, нищо не са ни казали", коментира лаконично Симеонов.

В централата на ГЕРБ тази сутрин влязоха освен Бойко Борисов и Ивайло Московски - транспортен министър в предишното правителство и спряган като най-вероятния министър и в кабинета "Борисов 3".

В централата са и бившия и бъдещ финансов министър Владислав Горанов, както и бившия правосъден министър Екатерина Захариева.

Още: МЕЧ призова да арестуват Христов, Златева и Малинов, заради "Боташ"

Още: "ГЕРБ си отмъщават": Атанасов вижда политически мотивиран протест в София

След лидерите на Обединените патриоти в централата на ГЕРБ влезе и бившият вътрешен министър Румяна Бъчварова. В централата е и Цецка Цачева - най-вероятният правосъден министър.

Очаква се всеки момент премиерът за трети път Бойко Борисов да обяви имената на договорените министри в правителството. Утре ще бъде и клетвата им в Народното събрание, след което и служебното правителство ще предаде властта.

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Анев
Ивайло Анев Отговорен редактор
Новините днес