Джамбазки: Коалиция с ГЕРБ и РБ е въпрос на преговори

05 октомври 2014, 19:37 часа 14443 прочитания 0 коментара

Необходимо е правителство на националното съгласие и стабилно управление. Няма място за лични нападки и обяснения. Това заяви Ангел Джамбазки от ВМРО.

Попитан с кои партии "Патриотичният фронт" не би си партнирал, Джамбазки отговори: "Никога с ДПС и други етнически партии, част от които има в Коалиция за България, а също така и в Реформаторския блок".

Джамбазки заяви, че вариантът за коалиция с ГЕРБ и Реформаторския блок е въпрос на разговори. "Но ще бъде трудно, да не кажа невъзможно", допълни той.

По отношение на "Атака" Джамбазки призова да се изчака дали те изобщо ще влязат в следващия парламент. На въпрос как от "Патриотичния фронт" ще се отнасят към партията на Сидеров, той отговори: "Като към руски националисти".

Държавата няма нужда от избори до дупка, допълни той.

Не трябва да се правят компромиси с Ердоган и с националните интереси, завърши Джамбазки.

Още: "Държавната Lafka": Денков за магазините за хората и как Пеевски съсипва всичко, до което се докосне

Още: Кабинетът одобри доклад от военното министерство относно ядрените оръжия

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Любомирова
Десислава Любомирова Отговорен редактор
Новините днес