Кметът на Перник за ръководството на БСП: Не може злобата и агресията да са водещи

14 февруари 2023, 07:54 часа 1679 прочитания 0 коментара

Едно от най-тежките ми решения, които съм вземал. Тази омраза постоянно, лепенето на етикети, токсичността – това отблъсква. Така кметът на Перник Станислав Владимиров обясни защо е решил да напусне БСП.

Още: Предложение: Черноморският регион да бъде припознат равностойно на тези, граничещи с Украйна, Беларус или Русия

Още: Зафиров обяви едно от възможните имена за номинация на "БСП – Обединена левица" за президентските избори

"Това, което видях на Конгреса – никой нормален човек няма да седи. Три реда охрана - на футболен мач като съм ходил като по-млад такива проверки не са правени", каза Владимиров.

Според него, отношението към пернишката организация на БСП от страна на ръководството на партията е такова от години.

"Ако един политик иска да е успешен, той трябва да е добър политик. Не може когато злобата и агресията са водещи, не можеш да бъдеш успешен", заяви Владимиров пред БНТ.

Още: Киселова обяви кога БСП ще представи кандидата си за президент

Още: Бивш заместник на Васил Терзиев се появи до президента (СНИМКИ)

За него обявените от години реформи в БСП са клишета - като например мандатността на депутатите

ОЩЕ: БСП временно е превзета от фашизирани субекти: евродепутатът Петър Витанов в Студио Actualno (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес