"Оградата по българо-турската граница, която струваше стотици милиони на българските данъкоплатци отново падна. Участък недалеч от Свиленград е отнесен от придошла вода още през месец март 2021 г.
Още: Задава ли се конфликт между Борисов и Пеевски: Какви са условията и кога? (ВИДЕО)
Още: "Продължаваме промяната" сигнализира ЕК за избора на антикорупционната комисия
От тогава до сега във „великата ограда“ зеят огромни празнини от по 20 – 30 метра, които все още не са поправени.
Наши източници ни информираха, че за ремонта са предвидени близо 350 000 лв., което надхвърля действителната му стойност близо 10 пъти", съобщават от партия "Възраждане".
Още: Режим "няма хора" за президентските избори: Важните въпроси година преди вота
"Тъй като обаче политическите събития в страната доведоха до рухване на режима на ГЕРБ и ВМРО, тази кражба не е могла да се състои. А понеже, както е известно, когато от ГЕРБ и ВМРО не могат да крадат, те просто нищо не правят, и ремонтът не се е състоял.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Радев наложи вето на спорните промени за екооценките
Още: Политолог с прогноза кога Румен Радев ще направи партия
Днес стоят въпросите: Кой носи отговорност за некачествено свършената работа? и Кой носи отговорност за забавения вече месеци наред ремонт?
Те ще бъдат зададени към Министъра на вътрешните работи.
Още: Държавните имоти, есенната сесия и бюджетът в евро: Говори Наталия Киселова
Още: "Ryanair дължи отговори, а не оправдания": Караджов не е доволен от отговора на авиокомпанията
Категорично заявяваме, че България има нужда от Възраждане, защото 32 години разруха стигат.
На 11 юли идва време за ново начало на българската държава! Всеки ще може да избира между обединението на родолюбиви българи – Възраждане и разрухата, олицетворявана от всички останали партии и техните политици участвали пряко или косвено в управлението през така наречения преход', пишат още от партията.