0 стотинки на минута ще струват разговорите към Мтел и всички национални фиксирани мрежи с най-новите тарифи от телекома.
Още: Голям успех за България: Представяме пробив в роботиката пред най-големите световни специалисти
Още: "НАТО за новини": Медиите по цял свят се обединяват срещу Google и AI
От днес, 17 февруари, клиентите на Мтел ще могат да се възползват от най-новите тарифни планове Мтел трансфер, които са уникални за телеком пазара. Мтел трансфер позволява прехвърлянето на неизговорени, включени в пакета, национални минути за следващия месец. Благодарение на това, предпочелите новия тарифен план, ще могат да използват времето си за разговори до край и да не губят минутите, които не са успели да изговорят в предходния месец.
В новите тарифи Мтел трансфер са включени различен брой минути за национални разговори, според избрания вариант, както и до 10 GB мобилен интернет на максимална скорост. Мтел трансфер XS дава 100 минути, S-200, M- 300, L - 600 и XL - неограничени. Месечният абонамент е на цени от 9,90 лева с ДДС.
0 стотинки на минута е цената на разговорите към Мтел и всички национални фиксирани мрежи, след изчерпване на включените в месечната такса национални минути за тарифни планове Мтел Трансфер S, M, L и XL.
Още: Нов телефон или смартчасовник? Защо да избираме, когато можем да имаме и двете!
Още: Vivacom с три отличия от престижния конкурс Forbes HR & Employer Branding Awards 2025
Неизползваните минути, включени в месечната такса, се прехвърлят автоматично за следващия период на таксуване, като максималният брой прехвърлени минути не може да надвишава броя на първоначално включените в тарифния план.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Yettel намали емисиите си в Обхват 1 и 2 с 60% през 2024 г.
Още: Дано догодина поразяваме цели: Дроновете в българската армия днес
Предложението важи при сключване на договор за срок от 12 или 24 месеца.
Клиентите, абонирали се за Мтел трансфер, могат да закупят на промоционални цени и няколко модели смартфони и мобилни телефони.
Още: Българите са „заключили“ злато на стойност над 10 милиона евро в старите си телефони
Още: Yettel стартира програмата „Рамо до рамо“ и организира кариерно събитие за хора с увреждания
*Посочените цени са за изплащане на месец при сключване на двугодишен договор
*Посочените цени са за плащане в брой при сключване на двугодишен договор.