Дъщерята на Кристина Агилера ще се казва...Летен Дъжд

18 август 2014, 16:01 часа

След като вчера стана майка за втори път, певицата Кристина Агилера разкри как ще се казва момиченцето. "С гордост посрещаме на този свят нашата прекрасна дъщеря Съмър Рейн", написа звездата в Twitter. В превод от английски името означава "летен дъжд".

Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

Така рожбата на Агилера се нареди до други звездни бебета с интересни имена, като например Норт ("Север" - дъщерята на Ким Кардашиян и Кание Уест), Епъл ("Ябълка" - дъщерята на Гуинет Полтроу и Крис Мартин) и др. 

Това е първото дете на Кристина Агилера от годеника й Мат Рътлър. Тя има и шестгодишен син Макс от бившия си съпруг Джордан Братман, с когото се раздели през 2010 г.

Агилера и Мат Рътлър обявиха, че чакат бебе през февруари, една седмица след като огласиха годежа си.

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Райкова
Деница Райкова Отговорен редактор
Новините днес