Уди Харелсън спаси Дженифър Лорънс

08 април 2014, 11:02 часа 0 коментара

Уди Харелсън спасил Дженифър Лорънс, след като се задавила с един от витамините си, които ежедневно поглъща.

Още: Даниел Петканов във връзка с участничка от "Traitors: Игра на предатели" (СНИМКИ)

Още: Диригент на Октоберфест: Арнолд Шварценегер със свръхталант (ВИДЕО)

Инцидентът станал по време на снимките на "Игрите на глада". По време на една от почивките Лоурънс погълнала шепа от ежедневните си витамини, като един от тях обаче заседнал в гърлото й.

Актрисата се задавила, почервенявайки цялата. Всички наоколо замръзнали, изпадайки в паника, като някой от екипа извикал: "Помощ!". В този момент зад Лорънс изникнал Харелсън, който я ударил по гърба. След като това не помогнало я хванал за ръцете и рязко извил назад гърба й, в резултат на което тя успяла да изплюе хапчето.

"Направо си отивах, ако не беше Уди! Вечно ще съм му благодарна, задето ми спаси живота. Беше единственият на снимачната площадка, който успя да запази хладнокръвие и знаеше какво да прави", казва Лорънс.

Още: Последната колекция на Джорджо Армани: Свидетелство за стила на един гений (ВИДЕО)

Още: Стратегическо решение на Владо Николов в "Traitors: Игра на предатели"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Соня Иванова
Соня Иванова Отговорен редактор
Новините днес