"Надявам се да не сбъркаме в следващите пет мача. Лошото е, че вървим зле в първенството", каза собственикът на Левски Тодор Батков, предаде БГНЕС.
Още: Ето кога изплащат пенсиите и майчинските за октомври
Още: "Не помни нищо": Малкият Мартин, пометен от АТВ, ще се възстановява дълго
Президентът на "сините" смята, че проблемите на отбора не са само психологически, но въпреки това изрази надежда, че отборът ще изглежда по-добре. "Надявам се да не сбъркаме в следващите 5 мача.
Остават ни два мача срещу бургаските и три мача срещи софийските отбори. Дано да вървим нагоре. Убеден съм, че на пролет отбора ще изглежда по-добре. Проблемите ни не са само психологически, но и технически. Имаме проблеми със сработването, с тактиката. Просто са ни такива футболистите. Има още юноши, които тренират с първия отбор. Лошото е, че вървим зле в първенството. Надявам се, новите да започнат да се сработват. Сравних играчите ни с тези на Лудогорец и само на две позиции сме по-добри от тях. Те са много добър и обигран отбор. Надявам се да сме на добра дистанция от другите отбори, а и няма невъзможни неща за титлата", каза Батков.