Хампарцумян за предизборната кампания: Пиарът трябва да се замести с действие

01 септември 2022, 08:38 часа 2012 прочитания 0 коментара

Когато се зададе криза, пиарът трябва да се замести с действие. То трябва да доведе до резултати, за да преминем през кризата. Обикновено тази ситуация ражда нови лидери. Светът се пренарежда. Това мнение изрази в ефира на Нова телевизия финансистът Левон Хампарцумян.

Още: Най-важните новини за деня: 22 септември 2025 г.

Още: Прогноза за времето - 23 септември (вторник)

„Очаквам една възпитана и конструктивна кампания, но за съжаление най-вероятно ще се повтори както е било преди“, смята микробиологът проф. Тодор Кантарджиев. Според него образованите хора може би ще се откажат да гласуват.

По думите на пиар експертът Пепи Димитрова хората не искат да чуят за избори. „Искаме да чуем нещо за бъдещето си. Трябва да имаме стабилен кабинет и работещо Народно събрание. В предишния парламент се разправяха като на битпазар, а не бяха приети важно закони“, каза тя.

„Загубихме се след всички тези избори през последната година и половина“, коментира от своя страна певицата Есил Дюран. Тя каза, че винаги гласува, ще го направи и на 2 октомври, но ще преразгледа вота си.

Още: Внимание шофьори: Ремонт затваря три участъка от АМ "Тракия" към Бургас

Още: Интрига за второто място - ПП-ДБ, "Възраждане" или ДПС-Ново начало: Проучване

ОЩЕ: Ясни са номерата на партиите и коалициите в бюлетината за изборите

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виолета Иванова
Виолета Иванова Отговорен редактор
Новините днес