Служебният министър на вътрешните работи Бойко Рашков отговори на запитване от bTV, че "не знае за изпратена призовка до Бойко Борисов".
Още: Официално: "Продължаваме промяната" остана с един лидер
Още: Радев се хвали с подаръци за кабинета: "Райнметал" и главен секретар на МВР (ВИДЕО)
Бившият премиер и лидер на ГЕРБ заяви по време на брифинг днес, че Рашков му е изпратил призовка да се яви на разпит в четвъртък в ГД "Национална полиция".
От Бойко Рашков не знам какво мога да очаквам. Най-вероятно ще ме питат защо не съм купувал гласове като другите, защо съм победил в лидерските битки, защо партията ми е толкова стегната и кога ще се откажа, сподели Борисов. Той бе категоричен, че не се страхува и поиска лично вътрешният министър да проведе разпита.
От уточнението на Севеделина Арнаудова, която е личният пиар на Борисов, се разбра, че разпитът трябва да е в 10:00 часа на 15 юли, в Главна дирекция "Национална полиция".
Още: Радев отива в Германия при Щайнмайер
Още: "Ползват Закона за водите като изтривалка": Бивш министър за безводието