ЦСКА би леко Локо (Сф) в контрола, но загуби Вальо Илиев

20034

ЦСКА победи Локомотив (София) с 3:1 в контролна среща, която се игра на стадион "Локомотив" в столичния квартал Надежда. Ивайло Чочев откри резултата за "армейците" още в седмата минута на мача. Валентин Илиев удвои преднината на ЦСКА след още седем минути игра. Неприятната новина за ЦСКА е, че Валентин Илиев се контузи.

Третото попадение за възпитаниците на Стойчо Младенов отбеляза Мартин Петров три минути преди края на първото полувреме. Петров преодоля трима играчи на Локомотив преди да се разпише, като голът му бе много красив.

Крайният резултат оформи Джиби Якасонго, който се разписа за Локомотив в последната минута на редовното време.

И двата отбора почиват по програма в предстоящия плейофен кръг от българското първенство, съответно в първата и втората седмица, и чрез проверката уплътниха паузата в шампионата.

Директива от ЦСКА: Не може да намекваш, че Томов лъже!

Ако не сте разбрали, в държавата има нова директива. Забранено е да се казва и "Гък" против Александър Томов. Камо ли, че лъже. Нищо, ч...