"Изкарват Анди Краев най-черния и лаком човек, а истината е друга"

22 февруари 2024, 21:19 часа • 3068 | прочитания

Един от водещите футболни агенти у нас - Николай Жейнов, коментира актуалната тема около проваления трансфер на Андриан Краев в руския Ростов. Жейнов, който няма общо с футболиста на Левски и пропадналата сделка, е научил през свои източници, че Краев няма вина за това, че трансферът не се е случил.

Още: Голям скандал в българския футбол! Баща и син скочиха да бият съдия, имаше и тирада след мача (ВИДЕО)

Още: 4-голово дерби на дъното! Румънец поведе клуб от Първа лига към спасението

Ето какво написа Николай Жейнов във Фейсбук:

"Чета от вчера, че доста хора се упражняват да изкарват Анди Краев най-черния и лаком човек едва ли не в държавата. Без да имам нищо общо с проваления му трансфер в Ростов, нито да е мой клиент, благодарение на добрите ми връзки в Русия научих с доста голяма достоверност каква е била ситуацията."

Андриан Краев

Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое

Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе

"Рядко си позволявам да коментирам трансфери, особено, когато нямам участие в тях, но в момента чувствам, че е несправедливо да бъде нападан Андриан, тъй като атаките към него в конкретния случай са неоснователни", пише още Николай Жейнов за проваления трансфер на Краев.

Припомняме, че след провалената сделка се заговори, че именно Андриан Краев е саботирал трансфера си в Ростов.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес