Литекс победи македонски анонимник в контрола

8650
Снимка: Официален сайт на Литекс

Отборът на Литекс започна предсезонната си подготовка с победа. Футболистите на Красимир Балъков спечелиха с 3:1 срещу македонския Хоризонт (Турново), където под наем играе нападателят Григор Долапчиев.

Новото попълнение Омар Косоко откри резултата още в 3-ата минута, а в 17-ата халфът Данило Асприля удвои. Четири минути след началото на второто полувреме защитникът Николай Бодуров направи резултата класически. Даниел Ковачев вкара почетното попадение за Хоризонт.

Полиция спаси ново попълнение на Литекс от линч

Привържениците на ЦСКА демонстрираха неприязън към доскорошния си любимец Джаксън Менди, който вече е футболист на Литекс. Ловчанлии иг...

Това е първа победа за Литекс в контролите, след като отборът загуби от Берое с 0:2 в първата си проверка преди началото на новия сезон.