Ранен гол пречупи България срещу Франция

14104

Националният ни отбор по футбол  загуби от Франция с 0:1 в последната си домакинска квалификация за Мондиал 2018, играна на Националния стадион „Васил Левски“.

Матюиди откри резултата още в 3' след бърза атака на французите. През първата част селекцията на Петър Хубчев не успя да създаде опасни положения, с които да затруднят французите. След почивката националите ни заиграха по-силно и натиснаха именития си съперник, но така и не успяха да стигнат до изравнителен гол и в крайна сметка записаха първо домакинско поражение в този цикъл квалификации.

Ултраси на ЦСКА искат да прекратят мача България - Франция

Ултраси на ЦСКА правят план да прекратят световната квалификация България - Франция в събота. Сигнал за заплахата е постъпил в полицият...

„Лъвовете“ имаха минимални теоретични шансове за класиране на Световното първенство преди този двубой, но след това поражение вече официално остават извън шампионата в Русия. Франция води в класирането с 20 точки, Швеция е с точка по-малко, а Холандия е на трета позиция с 16 точки. България ще завърши на 4-то място в групата, като последният ни мач в Люксембург след три дни е без никакво значение.

Повече подробности от срещата четете в Sportlive.bg.