Славия показа отменения гол срещу ЦСКА и отсече: Без коментар! (ВИДЕО)

8464

Отборът на Славия видимо остана недоволен от отменения гол при загубата от ЦСКА в столичното дерби в Първа лига в неделя. "Червените" спечелиха с 2:0 в Овча купел с два гола през втората част, но през първото полувреме "белите" вкараха попадение, което бе отменено.

Във въпросната ситуация Галин Иванов отправи силен удар към вратата на Густаво Бусато, но топката се отклони в Мено Кох, за да залъже вратаря и да се озове в мрежата му. Първоначално голът бе признат, но след това ВАР привика главния арбитър Станислав Тодоров да преразгледа ситуацията.

След повторен преглед Тодоров реши да отмени попадението по презумпция, че нападателят Ахмед Ахмедов, който е в положение на засада в ситуацията, влияе на играта и пречи на видимостта на вратаря. От Славия не са съгласни с решението и написаха лаконично: "Без коментар".

Босът на Славия Венцеслав Стефанов също изрази недоволство от съдийското решение, като заяви, че това е "престъпно отсъждане на хората от ВАР".