След изцепките на феновете: Левски прибра скромна сума от отстраняването на Шкупи

05 септември 2023, 10:31 часа 1570 прочитания 0 коментара

Левски прибра доста скромна сума от отстраняването на Шкупи във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Както е известно, „сините“ изхвърлиха северномакедонците от турнира след две победи и общ резултат 3:0. Двата мача обаче бяха белязани от изцепки на привържениците и поради тази причина столичният клуб отнесе сериозни глоби от УЕФА.

Още: Крушарски обеща: Ако Локомотив Пловдив влезе в Европа, играчите ще напълнят джобчетата

Още: Благодетелят на Ботев Пловдив погна бивш директор: Пожелавам ти всичко най-недобро!

Левски прибра едва 20 бона

Левски трябваше да вземе 100 хиляди евро от отстраняването на Шкупи. Клубът обаче бе санкциониран два пъти с по 40 000 от европейската централа заради поведението на своите фенове и поради тази причина в касата са влезли едва 20 бона, съобщиха колегите от „Мач Телеграф“.

Левски

В Левски са на тръни

Шефовете на Левски пък са на тръни в момента, тъй като клубът може да отнесе още една глоба от УЕФА. Причината е, че по време на първия мач с Айнтрахт от плейофната фаза на Лигата на конференциите, който се игра на стадион „Васил Левски“, фенове нахлуха на терена след изравнителния гол на Асими Фадига.

Още: Даниел Боримиров: Тази година Левски може да се пребори за първото място, дано съдийството да е на ниво

Още: Любопитно: Капитан на Лудогорец умолявал съдия №1 на Англия за фланелката му (ВИДЕО)

Освен това „сините“ няколко пъти са били предупредени, че привърженици са блокирали пътеките в секторите, а това е сериозно провинение. Припомняме, че Левски е заплашен от частично затваряне на стадиона за следващото си домакинство в Европа.

Днес пък стана ясно, че елитен португалски тим си е харесал звезда на Левски.

ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Вещае ли продажбата на Десподов края на хегемонията на Лудогорец?

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес