Голям пожар горя в складове в Западната индустриална зона в Плевен, като обхвана и автомобили, съобщиха от полицията.
Още: "Не знам къде е Диан Иванов, липсата на доказателства е демонстративна": Говори адвокатът на Коцев
Още: След екшън с пистолет: Жана Бергендорф може да влезе за дълго в затвора
Сигналът бил подаден вчера сутринта, като изпратените екипи установили на място, че горят две индустриални постройки, като са запалени много превозни средства, паркирани в района около и във вътрешността на постройките.
Подробности за пожара
Пожарът е загасен от екипите на пожарната в Плевен, като впоследствие е изяснено, че пламъците са възникнали около 1.40 часа в хале с метална конструкция, обособено като автосервиз. Огънят е обхванал второ, съседно разположено хале на автосервиз.
Щетите
Напълно са унищожени двете постройки, три хидравлични подемника за МПС, 13 моторни превозни средства, паркирани в халетата, с неустановени към момента марки и модели, поради високата степен щети.
Още: Съдът решава мерките за неотклонение на Благомир Коцев и другите задържани
Още: Работник загина в ТЕЦ "Бобов дол"
Причинени са различни материални щети по 8 моторни превозни средства, паркирани наблизо до двата автосервиза. По случая е образувано досъдебно производство. Случаят се разследва. Сезирана е Районната прокуратура. ОЩЕ: Мъж е загинал при пожар в дома си във Вълчедръм
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Прокуратурата подхваща Жана Бергендорф след инцидента с пистолета: С неизтекла условна присъда е
Още: Младеж стърчи от шибидаха на кола: Първият нарушител, заснет от тол камерите