Тотомилионер от Благоевградско нападна съселяните си с пушка

20 юни 2017, 18:05 часа • 6257 | прочитания

Полицията в Благоевград арестува тотомилионер, който нападна съселяните си с пушка и косачка. Румен Пеовски, спечелил близо 2 млн. лв., тази нощ прекара в ареста, след като разби сейфа на баща си, открадна ловна пушка и вилня в село Покровник.

Още: Съдът остави за постоянно в ареста задържания директор на Митници „Пловдив“ (ВИДЕО)

Още: Подробности как е убита 18-годишната Магдалена: Извършителят със самопризнания (ВИДЕО)

Преди месец, когато Пеовски печели джакпота, обещава на съселяните си, че с част от парите ще ремонтира местната църква.

Ремонтът започва, а мъжът става все по-търсен за компания.

След поредната сбирка 56-годишният мъж излиза от контрол, съобщава bTV.

Още: Трима души загинаха на място у нас след като камион помете спряло такси

Още: Случаят с убитата 18-годишна Магдалена: Разнопосочни сигнали от полицията и съмнения имало ли е издирване

С откраднатата и заредена пушка, той нахлува в съседен двор и я насочва към събралите се деца и възрастни.

Хората разказват, че парите променили Пеовски, но не към добро. Възрастните родители на тотомилионера били приютени от съседи през нощта, а синът му се срамува от постъпката на баща си.

Прокуратурата ще решава съдбата на мъжа след като изкара 24 часа в полицейския арест.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Райкова
Деница Райкова Отговорен редактор
Новините днес