Змия спря за кратко енергийната реформа в Мексико

02 август 2014, 11:45 часа 0 коментара

Проблемите с енергийната реформа не са само патент на България. Оказа се, че в Мексико също изпитват сериозни трудности, макар и от друго естество – енергетика срещу фауна.

Още: Каква е разликата между нитрати и нитрити?

Още: Каква е разликата между плъх и съсел?

При четене в пленарна зала на текстовете за поправка на мексиканския енергиен закон, една от народните представителки на управляващите с ужас установил, че на на трибунаа има змия, предаде РИА Новости. Шокираната жена се разпищяла и настанала суматоха. Депутатите били спешно евакуирани, а влечугото е било хванато от служители на мексиканската гражданска отбрана.

В крайна сметка заседанието продължило и на първо четене минали промени, които трябва да осигурят промяна на данъчното бреме за петролната и газовата индустрия в Мексико.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес