Арсен Венгер преподписва с Арсенал още днес

30 май 2014, 15:27 часа 4990 прочитания

За радост или тъга на феновете на Арсеанл, мениджърът на клуба Арсен Венгер се е договорил с шефовете на "артилеристите" за удължаване на контракта си, съобщава ВВС.

Още: "Обирът на века" пред близо 100 000 души, който разтърси второто Световно първенство на България

Още: Великият голмайстор, който игра за Ювентус, Милан и Наполи, но вкара 150 гола с друг отбор в Серия А

Новият договор ще бъде до лятото на 2017 г. и ще бъде подписан най-късно утре. Настоящото споразумение на наставника изтича след месец, на 30 юни. По-рано Венгер потвърди, че има намерение да продължи контракта си. Французинът е начело на "артилеристите" от 1996 г.

Под негово ръководство тимът триумфира три пъти в Премиършип и пет пъти Купата на Англия. В последното първенство Арсенал финишира четвърти.

 

Още: Илия Груев се е заел с важна задача в Лийдс, докато чака дебюта си във Висшата лига

Още: Проблем за Слот: Ненужен в Ливърпул остава в тима, след провал на сделката с Наполи

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Лазаров
Димитър Лазаров Отговорен редактор
Новините днес