Сити потрепери, но Холанд успокои страстите, Селтик измъчи Атлетико (ВИДЕО)

7602

Манчестър Сити спечели с 3:1 гостуването си на Йънг Бойс в двубой от група "G" на Шампионската лига. Всички попадения паднаха след почивката. Мануел Аканжи изведе "гражданите" напред. Само 4 минути по-късно Мешак Елия възстанови паритета. В този момент заблестя звездата на английския отбор Ерлинг Холанд, който се разписа на два пъти. Първият гол на норвежеца бе от дузпа.

По този начин Ман Сити оглавява класирането в групата с пълен актив от 9 точки, а Йънг Бойс дели третата позиция с Цървена звезда. Двата тима са с по 1 пункт от равенството помежду си и еднаква голова разлика - 4:8.

ОЩЕ ОТ ШАМПИОНСКА ЛИГА: ПСЖ "застреля" Милан и оглави групата, Дортмунд оцеля в края срещу Нюкасъл (ВИДЕО)

Селтик измъчи Атлетико Мадрид

Селтик и Атлетико Мадрид направиха зрелищно реми 2:2 в сблъсък от група Е на Шампионска лига. "Зелено-белите" на два пъти повеждаха чрез Киого Фурухаши и Луис Палма. "Дюшекчиите" обаче се връщаха в мача благодарение на Антоан Гризман и Алваро Мората. В 82-рата минута Родриго де Пол беше изгонен и остави селекцията на Диего Симеоне с човек по-малко на терена. Атлетико заема второ място в групата с 5 точки - на една от лидера Фейенорд. Селтик е последен с пункт на сметката си.