Суарес: Знаем как да ударим Англия

20 май 2014, 16:11 часа • 6422 | прочитания

Звездата на Ливърпул и Уругвай Луис Суарес не се страхува от съперника си в група "D" на Мондиал 2014 - Англия. Нещо повече - тимът на Оскар Табарес знае слабите места на англичаните и може да им нанесе удар. С това признание нападателят вдъхна увереност на уругвайския народ.

Още: Мирише на странен английски финал в Лига Европа! "Кошмарният" Юнайтед разгроми 10 от Билбао

Още: Челси показа класата си, но другият финалист ще се решава в напечен реванш в Италия

"В тима на Англия има много добри играчи, които са в прилична форма и играят за големи клубове. Някои идват от наистина велики отбори от Висшата лига, а това означава много. Но в същото време ние знаем, че те изпитват някои проблеми, така че можем да им нанесем удар", категоричен е Суарес. Неговият тим се изправя срещу Англия на 19 юни в Сао Пауло.

Той призна и кой е идолът от детските му години - аржентинската звезда Габриел Батистута.

"Когато сме деца, ние искаме да бъдем като много известни футболисти. Но за мен, когато бях малък, съществуваше само един играч - Батистута, номер 9 на Аржентина. Винаги съм харесвал личността му и начина му на игра", откровен е Суарес.

Още: Юнайтед ще спори с Реал Мадрид, Барселона и Байерн за звезда на "аспирините"

Още: "Пенсионираха" Кристиано Роналдо след поредния изпуснат трофей в Саудитска Арабия

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес