В луд 7-голов спектакъл с два обрата: Барселона срази Виляреал (ВИДЕО)

5378
Снимка: GettyImages

В истински голов трилър Барселона срази Виляреал с 4:3 в невероятно драматичен двубой от третия кръг на Ла Лига. Каталунците поведоха с бързи попадения на Гави и Френки де Йонг. До 50-ата минута "жълтата подводница" осъществи пълен обрат. Точни бяха Хуан Фойт, Александър Сьорлот и Алекс Баена.

Шоуто на "Естадио де ла Серамика" тепърва започваше. В 69-ата минута Феран Торес изравни, а две по-късно Роберт Левандовски донесе трите точки на своя отбор. 16-годишният Ламин Ямал направи добър мач за "лос кулес", отчитайки се с асистенция и две греди. След втория удар в страничния стълб се стигна и до гола на полския нападател.

В ДРУГ МАЧ: Белингам пак герой за Реал Мадрид, основен играч на "белите" се контузи (ВИДЕО)

Така Барса събра 7 точки и заема трето място във временното класиране, докато Виляреал е 13-и с 3 пункта. Развитието на 7-головия спектакъл между Барселона и Виляреал минута по минута може да проследите на Sportlive.bg (подробности четете в линка).