Около 300 души се включиха в днешния протест в Габрово срещу ниския стандарт на живот у нас. Протестиращите се събраха пред Спортната зала в града, както и миналата неделя. Шествията на пешеходци и коли затрудниха движението в центъра:
Още: Открива се Регионален център за съвременно изкуство "Кристо и Жан-Клод"
Още: Строг воден режим в Севлиево: Вода в селата ще има през два дни
"Протестира се абсолютно срещу всичко и най-вече срещу тези, дето си ги храним горе и им даваме заплати! Да си тръгнат", заявиха хората
В Плевен над 100 коли преминаха в протестно автошествие. Граждани проведоха и пешеходен протест по централните улици на града. По време на автопохода стотици водачи заредиха на една от бензиностанциите гориво за дребни суми в знак на протест срещу високите цени на горивата. Някои изявиха желание за промяна на избирателната система, предава БНР.
Още: Добра новина за учениците в Габрово: Няма да учат на 17 септември
Още: Мечка изгони семейство от дома им