Силвия Митева се класира за финалите на бухалки и лента

15550

Силвия Митева се класира за финалите на бухалки и лента във втория ден на световното първенство по художествена гимнастика в Киев (Украйна).

Митева получи пети оценки в квалификациите на тези два уреда - 17.466 точки на бухалки и 17.225 точки на лента. Освен това Силвия Митева влиза във финала на индивидуалния многобой със седма оценка - сбор от 52.207.

Митева взе бронза на турнира в Санкт Петербург

Силвия Митева спечели бронзовия медал на топка на турнира от Световната купа по художествена гимнастика Санкт Петербург. Митева получи ...

Вчера Митева получи седми оценки в квалификациите и на обръч и топка - 17.516 на обръч и 17.183 точки на топка, а на финалите завърши четвърта на топка и шеста на обръч. Финалът в многобоя е утре, а в него се започва от нула.

Втората българка Мария Матева остана 30-а в квалификациите на многобоя с 46.322 точки. Днес тя получи 49-а оценка на бухалки - 13.925 точки и 36-а на лента - 14.666 точки. Вчера имаше 25-а оценка на топка от 16.033 точки и 27-а оценка на обръч от 15.633 точки.