Един от заместниците на Стоян Мавродиев в КФН подаде оставка

11 ноември 2014, 20:14 часа • 23954 | прочитания

Заместник-председателят на Комисията за финансов надзор, ръководещ управление "Надзор на инвестиционната дейност", Николай Попов е подал оставка. В седмичната програма на парламента е предвидено тя да бъде гласувана, предаде БГНЕС.

Още: Наталия Киселова от Копривщица: Свободата не ни е дар (ВИДЕО)

Още: Удар за Борисов: Мария Габриел извън ръководството на ЕНП

Ще бъдат прекратени и пълномощията на народния представител на Красимир Ципов, който също е подал оставка след като бе назначен за зам. вътрешен министър.

Депутатите ще гласуват промени в съставите на временни комисии на Народното събрание, както и правилник за работата си.

Освен това в дневния ред на НС е предвиден законопроект за ратифициране на Споразумението за изменение и допълнение на Рамковото споразумение между правителството на Република България и Европейския инвестиционен фонд относно изпълнението на Инициативата JEREMIE в Република България и на Споразумението за изменение и допълнение на Финансовото споразумение между правителството на Република България и Европейския инвестиционен фонд относно изпълнението на Инициативата JEREMIE в Република България.

Още: Живописният плаж „Болата“ с нов стопанин

Още: Борислав Гуцанов се обяви против повишаването на пенсионната възраст

Предвидени са и няколко ратификации.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес