Вижда се абсолютното нежелание на Германия да бъде разкрито онова, което сe съдържа в чекмеджетата на Борисов. Това каза за Радио „Фокус“ Ренета Инджова, служебен премиер в 84-то правителство на България.
Още: Иван Кръстев: Путин е гневен човек, искащ отмъщение, а Тръмп - гений на непоследователността (ВИДЕО)
Още: Депутат от ИТН: Вотът на недоверие нарушава Конституцията, някои от мотивите се повтарят
„България ще получи пари, с които, забележете, бизнесът ще продължи да рефренира и да харесва това правителство. Сега се правят тези сглобки между бизнеса и управляващите.
Няма да може с топ да го свалите Борисов ако всички тези мерки се прилагат така благоприятно и фаворизиращо спрямо България, но за това нека да мисли Германия и по-специално фрау Меркел, която основно има дял в положението, в което се намира нейният любимец“, обясни тя.
Ренета Инджова каза още, че България ще издържи в този режим, защото най-коварното, което го удължава, е непрекъснатото му захранване със средства отвън.
Още: Конституционният съд няма да се занимава с въпроса дали Главчев заема законно поста си
Още: Коя е скритата власт и как расте Пеевски? Явор Божанков в Студио Actualno (ВИДЕО)
Още: Журналист: Меркел даде едно рамо на Борисов, а той се дискредитира
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Как ще изглежда работата на Националния борд по водите: Говори регионалният министър (ВИДЕО)
Още: Желязков откри Борда по водите, обеща "честно управление" на парите (ВИДЕО)