Обединени патриоти: Няма да допуснем промяна на изборните правила

13 януари 2021, 10:14 часа 1620 прочитания 0 коментара

Изборите ще минат отново под знака на омразата. Обединени патриоти няма да допуснем промяна на изборните правила в навечерието на вота.

Още: Наистина ли Бойко Борисов купува бензиностанциите "Газпром" чрез свой братовчед?

Още: Как Пеевски вкарва в капан Румен Радев и ПП? Анализ на Цветанка Андреева (ВИДЕО)

Това заяви Искрен Веселинов в декларация от името на ПГ на ОП в началото на последната сесия на 44-ото Народно събрание.

Много скоро ще дадем ясен знак пред обществото защо участвахме в управлението и не се изкушихме да поемем по лесния път, каза в началото Веселинов.

Той отбеляза, че ако са взели политически изгодния курс с напускане на кабинета, днес България е нямало да има приет бюджет.

Още: Борисов за срещата Тръмп-Путин: Очаквам положителен план и за Украйна, и за Русия (ВИДЕО)

Още: Борисов управлява с Пеевски, но видя синхрон между Радев, ПП и "ДПС-Ново начало" (ВИДЕО)

Продължихме тенденцията за увеличаване на доходите, отбеляза той и даде заявка, че ОП ще продължи да търси единството и да поставя интереси на нацията над собствените.

Искрен Веселинов обяви приоритетите на "Обединени патриоти" в тази сесия, а именно промени в Наказателния кодекс, криминилазиране на проповядване на радикален ислям, разширяване на пределите на неизбежната отбрана и преформализирането на понятието за малките кражби.

Още: "Обединени патриоти" отрязаха президента, няма да отидат на консултациите

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес