Радев продължава с консултациите - вече с парламентарните партии

11 януари 2021, 19:10 часа • 1650 | прочитания

Във вторник, 12 януари, държавният глава Румен Радев ще приеме на „Дондуков“ 2 парламентарно представените политически партии на консултации във връзка с организацията и провеждането на предстоящите парламентарни избори.

Още: Ивайло Мирчев: Нужна ни е ясна посока и нашата посока е Запад

Още: Саботаж или технически проблем: Министърът на отбраната с официална информация за казуса с F-16 (ВИДЕО)

Това съобщиха от прессекретариата на президента.

Той е изпратил покани за участие към ПП ГЕРБ от 09.30 часа, към БСП от 10.45 часа, към ДПС от 12.00 часа, към ВМРО и НФСБ от 13.15 часа, към ПП „Воля“ от 14.30 часа и към ПП „Атака“ от 15.45 часа.

Досега президентът разговаря с представители на извънпарламентарни политически партии, с ръководството на ЦИК и с обществения съвет към комисията, както и със здравни експерти.

Още: Иван Таков за убийството в Хасково: Всеки един такъв случай напоследък изключително много се политизира

Още: "Да кажем не на поръчковото правосъдие и политическото брокерство": Нов протест срещу Пеевски

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евелина Гечева
Евелина Гечева Отговорен редактор
Новините днес